MENÜÜ

25-26. septembril Siesta poes degusteerimine

Tule naudi pehmes tugitoolis tassikest teed & kohvi!

Pakume degusteerimisel Tea & Coffee Centre kohvidest Columbia excelso kohvi. Lõuna-Ameerikast pärit traditsiooniline Kolumbia kohv, 100% araabika kohviuba. Pehme aroomiga, tasakaalukas ning pigem magusama maitsega. Kolumbia kohvisid hinnatakse just nende maitsete tasakaalu poolest.

Teise kohvina pakume Coconut maitsekohvi, kus varem pakutud Columbia excelso kohvioad on maitsestatud kookosega. Mis annavad kohvile õrna kookose magususe ja aroomi.

Teedest pakume Milk Oolung teed. Tõenäoliselt kõige ebatavalisem tee. Kohe pärast närbumist kuumutatakse teelehti piimaveeaurudega, mis säilitab ilusa, kergelt oliivirohelise lehe värvuse ja annab unikaalse kreemise maitse ja aroomi.

Teise teena pakume Sweet Matet. Lõuna-Ameerikas kultiveeritava Mate lehtedest tee. Mate lehti ei fermenteerita vaid kuivatatakse trumlites lahtisel tulel. Matelehed sisaldavad kofeiini, vitamiine ja parkaineid ning seetõttu valmistatakse temast kosutavat jooki. Sweet mate on omakorda maitsestatud ananassi, mango, mangustani koore, tsitruse koore ja päevalilleõitega.


LOE KÕIKI UUDISEID

Rõivad & Jalatsid