MENÜÜ

Saaremaal on nüüd päris kino!

Tere tulemast!

Saarlaste oma tipptasemel kino, mida on aastaid oodatud, on nüüd käega katsutav, silmaga nähtav ning kõrvaga kuuldav. Apollo Kino üheks peamiseks mentaliteediks on pakkuda oma külalistele esmaklassilist elamust! Apollo Kino Saaremaa on varustatud kõrgetasemelise kinotehnikaga. Pilti näitame Barco kaasaegsete digiprojektoritega ja kõrvu paitab võimas helitehnika. Saarlastel avaneb nüüd võimalus vaadata 3D filme ja seda suure viiekümne ruutmeetrise ekraani pealt. Iseenesestmõistetav on seegi, et Apollo Kinos on alati kõige värskem ja mitmekülgsem filmivalik.

Kahes saalis on 194 mugavat kinotooli, mis pakuvad ohtrasti ruumi Saaremaa kõige pikemate jalgadega kodanikele. Igas kinosaalis on kudrutajatele ja privaatsuse armastajatele paaristoolid. Luksusest lugupidava kinosõbra istekoht on staaritoolis, mida Saaremaal kokku 20 ja milledesse on sisseehitatud reguleeritavad selja – ja jalatoed ning puutetundlikud ekraanid. Kõik see garanteerib Sulle privaatse teeninduse ning täieliku mugavuse, sest toidud ja joogid tuuakse sulle otse saali! Kinobaar töötab viimaste seansside lõppemiseni ja pakub nii alkohoolseid, kui alkoholivabasid kokteile.

Apollo Kino Saaremaal saab kinopiletite, mitmekülgsete suupistete ja jookide eest maksta järjekorras seismata, meie ägedates iseteeninduskassades. Samuti saad kinopileti soetada mobiilist läbi Apollo Kino nutirakenduse, kus Sul on võimalik vaadata oma ostuajalugu, hoida pilk peal oma Apollo Klubi staatusel, soodustustel, kinkepiletitel, tutvuda värske kinokavaga ning vaadata filmitreilereid. Teie uueks sõbraks saab Apollo Klubi lojaalsusprogramm, millega on kinopilet alati 10% soodsam ja iga kümnes pilet tasuta.

Tule, ole esimene, sest kes Saaremaal kinos pole käinud, pole elu näinud!

KINO AVATUD

E-P

KONTAKTANDMED

www.apollokino.ee

Rõivad & Jalatsid