MENÜÜ

Rimi teeb iga päev väikese sammu selle jaoks, et klientide ja meie kõigi elu oleks võimalikult hea ja lihtne, ostlemine mugav, toitumine tasakaalustatud ja ühiskond jätkusuutlik.

Rimi kauplused

Rimi missioon

Loome tuleviku ostuelamusi

Juhindume tervislikest ja jätkusuutlikest valikutest, panustades inimeste ellu ja ühiskonda. Iga päev.

Loome tuleviku ostuelamusi

Säilitame kõrged standardid kaupluste keskkonnale, kvaliteedile ja sortimendi mitmekesisusele, teenindusele ning ühiskonda ja töötajatesse suhtumisele. Me soovime jätkuvalt nendest põhimõtetest kinni pidada, isegi, kui inimeste ostuharjumused, ootused ja elustiil võivad muutuda. Sõltumata sellest, milline on tuleviku ostuelamus: e-kaubandus, mugavuskauplused, külmkapid, mis ostlevad inimeste asemel – me soovime endiselt pakkuda klientidele mugavamat ostlemist.

Juhindume tervislikest ja jätkusuutlikest valikutest

Rimi ei ole ainult ettevõte, vaid oluline osa ühiskonnast. Me oleme samuti vastutavad meie ühiskonna ja inimeste eest, täna ja ka tulevikus. Meie sortimendis on alati olulisel kohal tasakaalustatud, keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud valikud.  Kommunikatsiooni, vastutustundlikkuse projektide ja teiste algatuste abil soovime harida ja motiveerida kõiki inimesi tegema
paremaid valikuid tuleviku ühiskonna heaks.

Rimi visioon

Aitame muuta iga päeva pisut lihtsamaks

Iga päev kohtume kauplustes paljude inimestega. See on nii kohustus kui ka unikaalne võimalus luua muutust.

Kui meist igaüks teeb iga päev väikese sammu selle jaoks, et elu oleks võimalikult hea ja lihtne, siis üheskoos suudame luua suurt muutust.

KAUPLUS AVATUD

E-P 09 – 22

KONTAKTANDMED

Telefon: 45 22 578
www.rimi.ee

Rõivad & Jalatsid