MENÜÜ

Auriga Keskuses on Apollo raamatupood üks osa Apollo võimsast meelelahutusmaailmast. Kauplus asub Auriga Keskuse esimeselt korruselt kohe sissepääsu lähedalt ning see võtab enda alla ca 150 ruutmeetrit. Lisaks raamatutele on kaupluses tõenäoliselt Saaremaa parim valik filme, muusikat ning lauamänge. Tähtpäevadel leiab kauplusest kindlasti kõik kingitused oma lähedastele.

Apollo missioon on pakkuda mugavat ostukeskkonda, sõbralikku ja asjatundlikku teenindust ning suurimat valikut raamatuid, filme, muusikat ja mänge olulisemates sõlmpunktides üle Eesti. Apollokatena oleme vahvad – selle kaudu inspireerime inimesi, avardame nende silmaringi ning muudame maailma rõõmsamaks.

Apollo klientide lojaalsuprogramm on Apollo Klubi. Apollo Klubi lojaalsuprogramm ühildab endas nii soodustused, kingitused ja boonused nii kaupluste ostude, kinokülastuste kui ka mahlabaari ostude pealt. Apollo kinkekaardid on kasutatavad kogu Apollo ketis nii kauplustes, e-poes, kinodes kui ka mahlabaarides Blender. Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Ootame Sind Apollosse ja soovime, et naudiksid kvaliteetset vaba aega!

KAUPLUS AVATUD

E-R 10 – 20
L-P 10 – 18

KONTAKTANDMED

Klienditeenindus: 6 336 020
info@apollo.ee
Koduleht: www.apollo.ee

Rõivad & Jalatsid